POLARIS - prvý už tridsať rokovPolaris nikdy nebola iba značka, ale životný štýl, príbeh o priateľstve a hlavne túžba vyrábať inovatívne oblečenie, ktoré podporuje túto vášeň a spôsob života. Keď v roku 1990 riaditeľ Roger Dillon založil spoločnosť Polaris, (pomenoval ju podľa známej navigačnej pomôcky - hviezdy Severka /Pole Star/). Bolo to v čase, kedy nebolo na trhu žiadne vhodné oblečenie pre rozvíjajúcu sa horskú cyklistiku.

Roger Dillon, potápač, bežec a vášnivý cyklista začal navrhovať svoje vlastné oblečenie a dokonca sa začal učiť aj šiť. Za poslednych 30 rokov sa Polaris rozvinul do medzinárodnej značky, s distribúciou všetkých svojich produkov do Španielska, Nemecka, Rakúska, Ruska, Kanady, Ukrajiny, Francuzska, Írska, Škandinávie a aj do vzdialených krajin, ako Austrália, India, Mexiko, Costa Rica, Panama, Japonsko, Taiwan, Thajsko a Indonézia. Polaris stále zostáva verný svojmu britskému dedičstvu. Tím predajcov denne spolupracuje s vybranými nezavislými predajňami, aby zabezpečil kvalitné a cenovo dostupné doplnky pre všetky odvetvia cyklistiky.

Polaris je hrdý, že môže poskytovať oblečenie a obaly na bicykle pre vrcholových športovcov, ako sú britskí triatlionisti Adam Bowden a Holly Lawrence, spolu s tímom XC MTB international race team - Fluid Fin, ako aj pre organizácie, ako sú Projekt Enduro, ktorý spolupracuje so zdravotne postihnutými športovcami. Zabezpečuje oblečenie pre charitatívnu organizáciu BBC's Children in Need. Naďalej rozvija a testuje technické vlastnosti oblečenia v tých najnepriaznivejších podmienkach. Sponzoruje vytrvalostných športovcov, ako sú Alan Sheldon a Andy Heading v pretekoch na 1 000 míľ Alaska Iditarod Invitational  na fat-bikoch. Polaris má za sebou históriu, ako žiadna iná značka. Polaris Challenge bola úplne prvá akcia, zameraná na horskú cyklistiku, ktorá  priťahovala jazdcov z celého sveta a bola usporiadaná aj v Austrálii, na Novom Zélande, Južnej Afrike, Francúzsku a Nemecku.

AMPLIFI
Jazdíme, testujeme, pokazíme, odnesieme späť do laboratória, znovu opravíme, opať testujeme, rozoberáme, znovu testujeme, vyvíjame, dizajnujeme, načrtneme, postavíme, vyhrávame, prehrávame, plníme si sen.  SME AMPLIFI ČO TO ZNAMENÁ PRE VÁS?Slová vyššie sú tým, čo nás definuje, čo nás poháňa, čo nás udržiava pri neustálom „hlade.“ AMPLIFI sme založili v roku 2009 ako reakciu proti „bean counter“ kultúre, ktorá v horských športoch prevládala. Chceli sme tvoriť výrobky, ktoré prekonávajú očakávania, ohromujú svojimi vlastnosťami a výborne vyzerajú – nie produkty, kvality ktorých prezentujú celebrity v reklamách, či rôzne marketingové nezmysly.Koncept „Vyrobené jazdcami pre jazdcov“ nemá nič spoločné s tým, čo sa snažíme dosiahnuť. Produkty AMPLIFI sú vyrobené pre jazdcov inžiniermi, návrhármi, vedcami, testovacími expertmi, či špecialistami na materiály, ktorí sú nadšení pre vytváranie kvalitných, špeciálnych produktov s vysokými parametrami, ktoré majú skutočný vplyv na kvalitu jazdy.MALÉ JE KRÁSNEŽijeme v horách, naša kancelária sa nachádza päť minút chôdze od lanovky v nemeckom Obersdorfe. Jazdíme vždy, keď môžeme, ale väčšinu času testujeme, kontrolujeme, budujeme, skicujeme, riešime problémy, hľadáme lepších dodávateľov, hľadáme lepšie materiály, pracujeme na prototypoch a testujeme ich. To všetko pre nekonečné hľadanie dokonalosti.Sme malý tím, malá firma, ale naše výrobky sú používané v tých najnáročnejších podmienkach na svete. To je dôležité. Vieme, že jazdci sa spoliehajú na to, že budú mať k dispozícii naše výrobky s vlastnosťami, ktoré prinášajú radosť z jazdy, ale tiež, že nezlyhajú, ale pomôžu prežiť vzrušenie, ktoré tieto športy prinášajú.To je dôvod, prečo si dávame záležať na detailoch, od výberu tkaniny, popruhov, umiestnenia vreciek, plochých švov, silikónových lemov až po zipsy. A ešte oveľa viac. Všetko, čo sme vyvinuli, bolo testované, prerobené, znovu testované, schválené a nakoniec dodané pre Vás, aby ste mohli vyraziť do kopcov.Dúfame, že naše výrobky používate tak radi, ako ich my radi vyrábame.  SME AMPLIFI.

OTE Sports Nutrition
Značka OTE Sports bola vyvinutá pre Vás, atlétov a športových nadšencov, v spolupráci so skúsenými výživovými poradcami a atlétmi, ktorí presne vedia čo chcete a čo potrebujete.   Našim cieľom je vysvetliť a poučiť o osvedčených postupoch výživy pre športovcov, čo vám umožní robiť správne voľby pri výbere produktov a pochopiť, kedy ich použiť pre zlepšenie vášho výkonu, alebo kondície. Bez ohľadu na to, kam chcete posunúť svoje limity, OTE vám pomôže dosiahnuť váš osobný rekord.Náš rad výživových doplnkov má prírodnú chuť, aby ulahodil vašim chuťovým pohárikom. Nebsahuje umelé farbivá a sladidlá. Bol vyvinutý, aby vám pomohol hydratovať, zvýšiť výkon alebo zotaviť sa. Ako sa hovorí, domov je tam, kde je srdce. OTE výživové doplnky sú vyvinuté, vyrobené a testované vo Veľkej Británii. Našim poslaním je, aby bola športová výživa jednoduchšia. Žiadne marketingové ťahy, len skutočné, jednoduché nutričné poradenstvo pre všetkých športovcov.Miluj to, čo robíš! OTE Sports sa zrodila z viac ako 20 ročnej športovej vášne. Bez ohľadu na to, kam chcete posunúť svoje limity v behu, plávaní, bicyklovaní, futbale alebo v posilňovni, miluj každý okamih.

WELDTITE
„WE ARE BIKE MAINTENANCE
Weldtite vyrába najkomplexnejší a najinovatívnejší rad výrobkov na údržbu a servis bicyklov na svete. Sortiment zahŕňa materiály na opravy defektov, špeciálne mazivá a čistiace prostriedky, ventilové doplnky, rad plniacich bombičiek a nástroje pre profesionálnu dielňu, aj koncového zákazníka.Weldtite bol založený pred 80 rokmi, má výrobné miesto v Lincolnshire v severnom Anglicku a dodáva tovar zákazníkom po celej Veľkej Británii a do viac ako 40 krajín po celom svete. Máme otvorený program vývoja produktov, ktorý pokrýva celú škálu nami vyrábaných výrobkov.Najnovšie bol kladený dôraz na vysoko inovatívny rad kvalitného top náradia pre profesionálnych mechanikov. Máme vlastný konštrukčný tím a tím kontroly kvality, všetky naše produkty sú navrhnuté v spolupráci s naším tímom expertov cyklistickej mechaniky. Pracujeme v súlade so štandardami medzinárodnej normy kvality ISO 9001, čo zaisťuje, že všetky naše produkty sú vyrábané dôsledne a spĺňajú vysoký štandard pri dodržaní kvalitatívnych noriem.Podporujeme popredné cyklistické preteky a tímy, ktoré používajú naše výrobky. Tešia nás tiež pozitívne názory na naše výrobky, ktoré dostávame z časopisov po celom svete. Zúčastňujeme sa cyklistických podujatí na národnej, aj medzinárodnej úrovni, aby sme zabezpečili maximálne predstavenie našich výrobkov a podporovali rozsiahlu sieť našich zákazníkov.
BLEEDKIT
Slovinská spoločnosť BLEEDKIT má sídlo v Ljubljane. V jej portfóliu sa nachádzajú produkty, ktoré súvisia s odvzdušnením hydraulických bŕzd. Produkujú jednotlivé komponenty, ale aj kompletné sady na odvzdušnenie bŕzd. Jej produkty sú kompatibilné so všetkými svetovými výrobcami brzdových systémov /Shimano, Avid, Sram, Formula, Magura, .../. Brzdové kvapaliny používajú od popredných svetových výrobcov Shimano a Liqui Moly.
ALTITUDE
To je myšlienka zdieľanej vízie a spoločnej túžby vytvoriť francúzsku značku, ktorá vidí veci inak. Prispela k rozhodnutiu zakladateľov značky okuliarov Altitude spojiť svoje horolezecké skúsenosti so schopnosťami pri navrhovaní športových slnečných okuliarov.
Extrémne podmienky vo vysokohorskom prostredí donútili našich zakladateľov vyvíjať riešenia, ktoré sú prispôsobené vonkajším podmienkam, životnému štýlu a produktom optiky. Vysoké štandardy spĺňajú každé vyprodukované okuliare.Sme predovšetkým dizajnová značka, čo vysvetľuje osobitnú pozornosť, ktorú venujeme našim produktom a kvalite služby, ktorú chceme poskytnúť. Pre nás inovácie nie sú cieľom, ale je to náš postoj! Neustále hľadáme nové materiály, výrobné procesy a návrhy s cieľom ponúknuť ten najlepší produkt.

Dizajn okuliarov Altitude je srdcom značky: je to našim skúseným tímom starostlivo projektovaná genéza každého nového výrobku. Máme koncipovaný, plánovaný prístup a uvedomujeme si, že naše návrhy svojimi špecifickými vlastnosťami vytvárajú osobitosť okuliarov, a to všetko pri zachovaní ducha jedinečnosti našej značky.

Okuliare, musia spĺňať rad špecifických vlastností práve v súvislosti s obmedzením použitia, pre ktoré boli "navrhnuté". Za týmto účelom sa spoliehame na okuliare na báze SKYLAB, ktorý ponúka takmer 20 riešení ochrany proti slnečnému žiareniu na najvyššej úrovni. Taktiež sme vyvinuli koncept logického vývoja, ktorý tvorí našu databázu technických znalostí a poskytuje nám praktické konštrukčné riešenia, ako riešiť každý nový produkt, ktorý vzniká. Je to náš pragmatický a prísny pohľad, ktorý neustále, prostredníctvom výskumu a skúseností z prevádzky sleduje nové ciele v snahe vyvíjať nové produkty.

Svoju pozornosť úzko venujeme požiadavkám, užívateľským skúsenostiam a pocitom najmä tých ktorí naše produkty používajú. Naša spolupráca s vrcholovými športovcami je pre nás prvoradá.
Prostredníctvom našich projektov sa snažíme spojiť náš záväzok k životnému prostrediu s našou vášňou pre umenie a technológie, pretože sme presvedčení, že tento prístup je synonymom pokroku a umožňuje nám lepšie splniť Vaše priania.
VeloSkin 
je britská spoločnosť založená v roku 2017 ktorá sa zaoberá výrobou kozmetických produktov pre cyklistov. Team VeloSkin je predovšetkým kolektív odhodlaných a skúsených cyklistov. Cestný lišaj, spáleniny od slnka, problém sadnúť si znova na sedlo, cez toto všetko sme si prešli.  Pri pohľade na police lekární a do sekcií s príslušenstvom v obchodoch s bicyklami sme zistili že dostupná starostlivosť o pokožku nie je tu to pravé orechové. Preto sme sa rozhodli navrhnúť a vyrobiť rad špeciálnych výrobkov starostlivosti o pleť pre cyklistov. VeloSkin charakterizuje vôňa jeho produktov. Idete na jazdu, nie do nočného klubu, to je základná myšlienka. Je na škodu, že na to zabúda príliš  veľa ďalších značiek starostlivosti o pleť. Chceli sme niečo, čo by skvele voňalo, ale nebolo príliš dominantne, niečo svieže, čisté a osviežujúce. Rozhodli sme sa teda použiť pomarančový kvet ako základnú vôňu pre VeloSkin. Zmiešali sme ju s citrusovou sviežosťou bergamotu - ďalšou z vôni zo zásuvky matky prírody. Produkty VeloSkin neobsahujú parabeny, SLS, MCI ani Methylisothiazolinone. Využívame v celom rozsahu prírodne, upokojujúce a liečive zložky, ktoré ponúka sama príroda. Celkovo 14 prírodných produktov vstupuje do výroby radu VeloSkin. VeloSkin svoje výrobky netestuje na zvieratách. Toto všetko vytvára radu kozmetiky pre starostlivosť o pleť  ktorá je dostatočne silná na to aby vám pomohla sa vysporiadať so všetkým čo vám vojde do cesty, a pritom dostatočne jemná na každodenne použite.